Z.P.U.H. „El-Bud” oferuje:

Schody wewnętrzne i zewnętrzne

Blaty kuchenne i łazienkowe

Obudowy kominków

• Kamień elewacyjny

• Łupanke z piaskowca

• Okładziny z marmuru, piaskowca, granitu

• Płoty kamienne

• Kamień ogrodowy

• Parapety wewnętrzne i zewnętrzne z kamienia naturalnego

• Parapety z blachy

• Obróbki blacharskie

 

 

 

Niektóre materiały wykonawcze:

 

Przykładowe realizacje


 

Schody wewnętrzne i zewnętrzne

Schody odgrywają bardzo ważną rolę komunikacyjną w każdym wnętrzu w domu, jak i miejscach użyteczności publicznej. Zatem schody powinny być nie tylko estetycznie wykonane, ale przede wszystkim funkcjonalne i wygodne. Oferujemy Państwu schody granitowe oraz schody marmurowe będące kwintesencją elegancji, dobrego smaku i niebagatelnego stylu. Zarówno marmur, jak i granit są kamieniami stworzonymi przez naturę, dającymi wiele możliwości w dekoracji i wykończeniu wnętrz. Dzięki różnorodności kamieni z różnych zakątków świata, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu schody granitowe, marmurowe oraz z piaskowca które bez wątpienia zaspokoją Państwa oczekiwania. Wykonujemy schody we wszystkich rozmiarach i w każdym kształcie.
Ponadto oferujemy schody zewnętrzne z granitu o powierzchni płomieniowanej -  jest ona szorstka, antypoślizgowa i matowa. Granit płomieniowany nie brudzi się, gdyż ma zamknięte pory, ponadto jest odporny na szkodliwe warunki atmosferyczne (mróz), jest także bardzo trwały, łatwy w czyszczenu i na pewno przetrwa wieki...

 

 

 

Blaty kuchenne i łazienkowe

Blaty kuchenne wykonane z granitu  zyskują coraz więcej na swojej popularności. Ważną ich zaletą jest naturalność: nie zawierają szkodliwych związków chemicznych, przez co są bezpieczne dla naszego zdrowia. Blaty granitowe są również odporne na ścieranie, wysoką temperaturę (można stawiać gorące naczynia), zarysowania, uderzenia jak i na plamy (np. czerwone wino, herbata, soki, cytryna...). Blaty te charakteryzują się także gładką  i błyszczącą  powierzchnia, która pozwala na łatwe utrzymanie czystości, a jednocześnie jest przyjemna w dotyku.
Blaty wykonujemy na indywidualne zamówienie.
Wykonujemy również blaty do zlewozmywaków podwieszanych.
Zlewozmywaki podwieszane mocowane są od spodu blatu dzięki czemu tworzą jednolitą całość z blatem. Zastosowanie takiego rozwiązania charakteryzuje się nie tylko estetycznym wyglądem, ale jest również bardzo praktyczne. W tym systemie nie ma wystających kantów co ułatwia pracę i czyszczenie wokół zlewozmywaka (bezproblemowe zsuwanie resztek lub wody do zlewozmywaka).

 

 

 

Obudowy kominków

 

do góry